Умови продажу

Квартиру у будинках житлового мікрорайону «Семицвіт» можна придбати, оплативши 100% її вартості.
Оплата здійснюються у національній валюті – гривні. 
Також компанія  розробила програму надання розтермінування.

Умови розтермінування по об’єкту СЕМИЦВІТ

Варіант 1
Загальна вартість квартири визначається в доларах по ціні розтермінування за курсом МБ на момент підписання попереднього договору купівлі-продажу квартири.
Перший внесок сплачується 30% від загальної вартості квартири,залишок оплати  70% ділиться на рівні частини з поквартальною оплатою до моменту завершення будівництва з прив’язкою до курсу долара.

Варіант 2
  Загальна вартість квартири визначається в гривнях по ціні 100% оплати.
Перший внесок сплачується від 60% до 85% від загальної вартості квартири,залишок оплати від 40% до 15%ділиться по курсу МБ. на момент підписання попереднього договору купівлі-продажу квартири та ділиться  на рівні частини з поквартальною оплатою до моменту завершення будівництва та з прив’язкою до курсу долара.

Варіант 3
Загальна вартість квартири визначається в гривнях по ціні 100% оплати.
Перший внесок сплачується 85% від загальної вартості квартири,залишок оплати 15% ділиться рівними частинами та має бути сплаченим в термін до 6-ти місяців без прив’язки до курсу долара.

 
Запрошуємо Вас відвідати відділ продажу, в якому наші менеджери готові розрахувати для Вас найоптимальніші рішення щодо придбання квартири, надати договори для ознайомлення, також кожен покупець зможе отримати консультацію, переглянути планування квартир і вибрати найвідповідніший варіант,

Щоб отримати докладнішу інформацію, зателефонуйте у відділ продажу «Інтергал-Буд» що працює на об’єкті за адресою вул. Шевченка,60  на номер: (032) 231 40 60 / 70 або  (096) 297 11 61

Наші співробітники залюбки проконсультують Вас і дадуть відповіді на всі Ваші питання.